Yasal Uyarı

“vajinaestetigi.info” web sitesi bir sağlık kuruluşunu veya bir işletmeyi temsil etmemektedir. “www.vajinaestetigi.info” web sayfasında yer alan tüm bilgiler herhangi bir ticari maksat taşımadan; konusunda kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmıştır. Sağlık hizmeti vermemektedir. Tanı ve Tedavi sadece doktor tarafından yasalarca belirlenen statülü yerlerde yapılması zorunludur.

Bu İnternet sayfasında bulunan bilgiler, hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu İnternet sayfasında yayınlanan bilgilerin, bu amaçla kullanımından oluşacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu web sayfasına giriş yapmış kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

İlgili yasa gereği bu web sayfasında , hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası fotoğrafları yayımlanmamaktadır. Bu web sayfasında anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.

Op. Dr. Pelin İLBEYİ
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Genital Estetik Cerrahisi